הלב הצהוב


מועדון הלב הצהוב הוקם בשנת 2001 ביוזמת אוהדיה הותיקים והמסורים של מכבי תל-אביב בכדורסל. העמותה הינה מועדון האוהדים הרשמי של מכבי עלית ת''א ופועלת בתיאום עם הקבוצה כאשר הממונה עליה מטעמה הוא מר שמעון מזרחי, יו''ר המועדון. זוהי השנה הרביעית בה המועדון מתפקד כאשר בכל שנה גודל מספר החברים בו והפעילות משודרגת.

הלב הצהוב הציב לעצמו כמטרה - שיפור האווירה הספורטיבית, עידוד הקבוצה במשחקי הבית והחוץ, פעילות נגד גזענות ואלימות, חיזוק הקשר בין הקבוצה לאוהדים תוך קיום מפגשים עם השחקנים, המאמנים וחברי ההנהלה ושמירה על קשר עם שחקני העבר, הטבות לאוהדים – חבילות מוזלות למשחקי חוץ, כרטיסי משחק מוזלים, אביזרי עידוד וביגוד, הסעות למשחקי חוץ בארץ, טורנירי כדורסל וארועים, אתר אינטרנט, פעילות למען הקהילה ביחד עם מועדון הכדורסל של מכבי ת''א ושי מפתיע לכל נרשם בכל עונה. המטרות האלו עומדות לפנינו בכל פעילות אותה אנו עושים.

הלב הצהוב מהווה מקור לפעילות משותפת בין שחקני הקבוצה והאוהדים למען הקהילה ורואה בעצמו שגריר ייחודי לפעילות התנדבותית בתוך קהילת מכבי ת"א ומחוצה לה, בארץ ובחו"ל.


GATE7

.לא ניתן לאמר הרבה על שער 7 הוא הוקם כדי לעלות את רמת העידוד בצד השני של ההיכל , שמנוגד לשער 11 בו יושבים האולטראס בזכות המון יוזמה ונחישות של אוהדים שרופים, הושגו אביזרי עידוד כגון:תופים שלטים. הובאו אנשים נוספים שישבו במקומות אחרים בהיכל לשער 7 בכדי לתת עוצמה לרגון ולשיר למכבי מכל הלב. ניתן רק לאחל הצלחה ולקוות להתפתחות מסיבית יותר של הארגון.
אולטראס 96


ארגון האולטראס נוסד ב-1996 ומקורו בקבוצת הכדורגל. בשלהי עונת 2002-2003 הוחלט על הקמת ארגון זהה בכדורסל. האולטראס כדורסל קם לאחר עונה קשה ביציעים, פילוג מתמשך ומריבות אין ספור בין אוהדים ביציע, חוסר היררכיה שהתאפיינה גם בהזנחה חמורה של אביזרי עידוד, שלטים לא מכובדים וכו'... הוחלט שצריך לשים סוף למריבות האלה ולפילוג המתמשך בין אוהדים ביציע [כאלה שקראו לעצמם אוהדי כדורגל או אוהדי כדורסל וכו].

בכל הקשור לאביזרי עידוד אין ספק כי העבודה הרבה שהושקעה השתלמה ואת התוצאות כולם רואים בשטח וגם מעריכים אותן, אם בדגלי הנפה מהגדולים בארץ או בדגל פריסה עצום 15*15 שנעשה בעבודת יד ועשרות כרזות ושלטים שמונפים מידי משחק בהיכל. [אותן אפשר לראות בתמונות שעלו ויועלו].

חשוב לציין כי ארגון האולטראס עובד בשיתוף פעולה עם הלב הצהוב שמצידו עוזר ככל הניתן.